Realizując się w pracy tworzymy lepszy świat dla wszystkich.

Wieloletnie działanie w Kulturze Organizacyjnej opartej na szacunku dla ludzi oraz ciągłym doskonaleniu, pozwala nam profesjonalnie doradzać i szkolić w obszarze optymalizacji wszelkich procesów zarządzania.

W naszej ofercie znajdują się zarówno kompleksowe rozwiązania restrukturyzacyjne dla przedsiębiorstw, jak również analiza i doskonalenie poszczególnych procesów. Nasze działania oparte są m.in. na inspirowaniu personelu do większego zaangażowania, tworzeniu i rozwijaniu grup roboczych, długoterminowym podnoszeniu świadomości pracowników i kooperantów, analizie cyklu PDCA, TQM, JIT, 5S czy szeroko rozumianym CSR wdrażanym poprzez politykę zrównoważonego rozwoju. Ponadto oferujemy programy szkoleniowe z zakresu przywództwa służebnego oraz kształcenia  przyszłych prawdziwych liderów w firmach.

Wieloletnie doświadczenie w budowaniu wyjątkowej firmy oraz wyróżnienia i nagrody za autorski styl zarządzania, potwierdzają nasze merytoryczne przygotowanie, jak również wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Copyright © 2018 Marco. Wszelkie prawa zastrzeżone.